Antalya Resim Kursu

tarafından Artistik
Antalya resim kursu

Antalya resim kursu, Resim, sanatın en önemli ve çarpıcı dallarından birisidir. Mağara duvarlarına yapılan resimlerden günümüz post-modern resimlere kadar uzanan bir hikayesi vardır. Bu kadar uzun arka planı olan bir sanat dalı sizlere mükemmel tatmin duygusunu yaşatabilir. Atölyemiz kapsamında pastel boya çalışmaları, akrilik boya çalışmaları ve yağlı boya çalışmaları gibi seçenekleriniz vardır.

Artistik Stüdyo olarak; sizlerin, atölyemizde dilediğiniz akıma yönelik çalışmalarda bulunmanızı sağlıyoruz. Resim atölyesi bünyesindeki çalışmalara katıldığınızda sizleri gerek pastel boya çalışmaları gerek akrilik boya çalışmaları gerekse yağlı boya çalışmalarında usta sanatçılarımızın bire bir ilgisi ve samimiyetiyle karşılıyoruz. Resim yapma ihtiyacını teorik olarak sizlerle paylaştıktan sonra, pratikte bu sanatın inceliklerini deneyimlemenize yardımcı oluyoruz.

Malzemeleri bizim karşıladığımız resim atölyesi çalışmalarımıza; arkadaş gruplarınız veya ailenizle birlikte katılıp ortak bir anı biriktirebilirsiniz. Samimiyetten ödün vermeden sizlere yardımcı olacak olan, gerek resim dalında uzmanlaşmış akademisyenlerimizden gerekse bu sanata yıllarını vermiş ressamlarımızdan alacağınız yardım sayesinde Artistik Stüdyo bünyesinde sosyalleşebilirsiniz.

antalya resim atölyesi

Antalya Resim Kursu, Çocukları da unutmadık

Atölyelerimize çocuklarınızla katılabilir ve çocuklarınızın hem rahatlamasını hem de kişisel gelişimini tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Geniş ve ferah bahçemizde terapi niteliğinde çalışmalar yapabilirsiniz. Hem yaz hem de kış mevsiminde bahçelerimizde çocuklarınızın gönüllerince eğlenirken sanatla uğraşmalarını sağlayabilirsiniz. Bu faydaları sağlarken isterseniz çocuğunuzun yanında olursunuz isterseniz çocuğunuzun bir grup çalışmasıyla sosyalleşmesi için atölye çalışmalarımızı tercih edebilirsiniz.

Sosyal mesafe kurallarına uygun ve konforlu ortamımızda sosyalleşirken kişisel gelişiminize resim yaparak katkıda bulunabilirsiniz.

Atölye fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca aile veya arkadaşlarınızla gelirseniz sürpriz bir indirimle karşılaşabilirsiniz.

Antalya resim atölyesi, Resim kursu Ücretleri için lütfen bizi arayın İLETİŞİM

You may also like

Yorum bırakın

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara