Antalya Ritim ve Perküsyon Kursu

tarafından Artistik
Antalya Ritim ve Perküsyon Kursu

Ritim ve Perküsyon Kursu

Antalya ritim ve perküsyon kursu Artistik Stüdyo garantisinde, samimi bir ortamda, profesyonel sanatçılarımızın elinden, sosyal mesafe kurallarına uyarak ritim ve perküsyon kursu hizmetini sizlere sunuyoruz.

Kendi grubunuzda veya tek başınıza perküsyon çalabilmek isterseniz size yardım etmek için buradayız. Ünlü sanatçılara eşlik eden profesyonel ritim sanatçılarımız ve perküsyonistlerimiz sizlere eşsiz bir ritim ve perküsyon deneyimi sunuyor.

Artistik Stüdyo’muzun 3 katlı binasında bulunan 9 stüdyomuzla sizlere, ister amatör olun isterseniz de profesyonel, ritim ve perküsyon çalışmaları konusunda yardım ediyoruz.

bateri kursu

Çocuklar da faydalanabilir

Artistik Studyo güvencesiyle çocuklarınızın da perküsyon çalabilmesini sağlıyoruz. Geniş ve ferah bahçemiz sayesinde çocuklarınız pandemiden uzak bir çalışma ortamına kavuşuyor. Stüdyo çalışmalarımız eğlenceli bir ortamda, usta sanatçılarımızla gerçekleşiyor. Çocuğunuzun gelişimi için mükemmel bir ortam sunuyoruz.

Stüdyolarımız haftanın 7 günü açıktır. Ritim sanatçılarımız ve perküsyonistlerimiz eşliğinde ritim ve perküsyon stüdyolarımızda 45 dakika ile 1 saat arasında çalışmalarınızı yapabilirsiniz. İsterseniz de çalışmalarınıza tek başınıza veya sanatçılarımız eşliğinde, daha uzun bir planlamayla stüdyolarımızda devam edebilirsiniz.

Kurs Hizmetlerimiz;

  • Gerekli müzik aletiniz yoksa, size çalışmanız sırasında kullanabileceğiniz müzik aletini ücretsiz olarak temin edebiliriz.
  • Satın almak isterseniz yardımcı olabiliriz.
  • Müziğe hevesli ancak tecrübesizseniz, 3 ay içinde temel seviyede perküsyon çalabileceğinizin garantisini veriyoruz.
  • Stüdyolarımızı kayıt ve provalarınız için kullanabilirsiniz.
  • Stüdyolarımız samimi, konforlu ve sosyal mesafe kurallarına uygun olarak dizayn edilmiştir.
  • Bütün stüdyolarımızda kablosuz internete erişim sağlayabilirsiniz.
  • Adınıza özel çıkartacağımız üyelik kartları sayesinde, stüdyo katılımlarınızı takip edebilirsiniz. Bu sayede çalışma sürecinize aksatmadan devam edebilirsiniz.

You may also like

Yorum bırakın

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara