young musicians singing in record studio 2021 09 24 04 02 29 utc

Kiralık Stüdyo

Sosyal medya ve youtube içeriği çıkarmak olsun, iş hayatınız için video kaydı oluşturmak olsun bir çok farklı ihtiyaçlar için stüdyomuz ve ekipmanlarımızı saatlik ve günlük olarak kiralayabilirsiniz.

Antalya Ses Kayıt Stüdyosu

Atölye (Workshop) kavramını açıklarken; içindeki sanatçıyı durdurmak istemeyen ve aynı zamanda hayatın stresine ara vermek isteyen insanların, grup halinde, bir sanatçı eşliğinde, hem sosyalleşip hem de yeni teknikleri deneyimlemesi tanımını kullanabiliriz. Ses Kayıt stüdyosu çalışmaları müziğe olan ilginiz ne olursa olsun son derece yararlı çalışmalardır. Çünkü her deneyim, zihninizde yeni bir pencere açar. Atölyemiz (Workshop) kapsamında Türk Sanat müziğinden Rock müziğe kadar çeşitli türleri deneyimleyebilirsiniz.

Artistik Stüdyo’nun sizlere sağlamış olduğu stüdyo ortamında, amatör veya yeni başlamış olmanızı göz etmeksizin, sosyalleşerek müzik alanındaki usta sanatçılarımızın yardımıyla yeni bir şeyler deneyimleyebilirsiniz. Profesyonel bir çalışma grubuna dahilseniz ise, istediğiniz alanda, müziğe hayatını adamış bir virtüözün bilgi ve birikiminden yararlanabilirsiniz.

drum set in record studio 2021 09 24 03 56 49 utc

Stüdyo ve Ekipman Kiralama

Stüdyolarımızı kiraladığınızda size deneyimli ekibimiz ile birlikte ekipman desteğimiz ile tüm süreci daha verimli geçirmenizi sağlıyoruz.

Artistik Stüdyo olarak bizim size sunduğumuz, rahat ve samimi bir ortamda profesyonel yaklaşımla yeni deneyimler. Stüdyolarımızda; ister profesyonel olun isterseniz amatör, alanında uzman bir sanatçının, akademisyenin veya ünlü bir virtüözün çalışmalarından yararlanabilirsiniz.

Kendi çalışma grubunuzla veya tanımadığınız insanlarla sosyalleşerek katılabilirsiniz.

Bu katılımlarınızda sizlere rehberlik etmesini istediğiniz sanatçılarla sizin adınıza görüşüp, deneyiminizin zenginleşmesini sağlayabiliriz.

female singer with electric guitar recording a son 2021 08 29 19 19 53 utc

Albüm ve Demo Kayıtları

Dijital kayıt sistemi üzerine kurulu olan studyomuz 32bit 192 khz yüksek kaliteli çok kanallı ses kayıt ve profesyonel Aranje, Albüm, Jingle, Soundtrack, Demo, Mixing, Mastering, Editing hizmetleri vermektedir.

Artistik Stüdyo müziğin her hangi bir alanında amatör ya da profesyonel (ensturumanist, seslendirmen yorumcu, besteci vs )her yaştan, her iş kolundan kişilere hizmet vermektedir. Müşterilerimiz arasında amatörler/profesyoneller, öğrenciler, müzik grupları,besteci ve yorumcular bulunmaktadır.

Böylesine geniş bir kitleye hizmet vermeye çalışan stüdyomuzda müşterilerimizin her birinin farklı ihtiyaçları olabileceğini düşünüyoruz ve elimizden geldiğince, onların özel isteklerini kalite değerlerimizden ödün vermeden karşılamaya özen gösteriyoruz.

Aranje ve Müzik Yönetmenliği

amacımız stüdyomuzda albümleri hazırlanan sanatçılarımızın yapım şirketi arama macerasına girmemeleri, ve prodüksiyonun her aşamasını tek çatı altında yapabilme kolaylığı sağlamak olsa da, bu amacı bir adım daha öteye taşıyarak şirketimiz kriterlerine uygun her tarz da(Pop, Rock, Arabesk, fantezi, Rap, R&B ,enstrümantal müzik vs.) projeleri basılı albüm olarak raflarda ve tüm dijital platformlarda ( İtunes, TTnetMüzik, Fizy, Spotify, Deezer vs. ) dinleyicilerle buluşturmuştur.

1500x1000xx3

Mix ve Mastering

Stüdyo kayıtları bitmiş mix mastering aşamasına gelmiş her tarzda projelerinize mix ve mastering hizmeti vermekteyiz. Türkiye'nin yada dünyanın neresinde olursanız olun bize ses dosyalarınızı uygun formatta göndermeniz yeterli. Profesyönel ekibimiz ve ses mühendisimiz projenizi şahlandıracaktır.

Unutmayın ki, kayıtlarınız ne kadar profesyönelse mix de o kadar iyi olacaktır. Doğru akustik ve mikrofonlamayla yapılan iyi bir kaydı mix yaparak çok çok daha iyi duyum alınabilir ama yanlış alınmış kötü bir kaydı mix ve masteringle düzeltmek mümkün değildir.

Karaoke Kayıt

Profesyönel bir stüdyo deneyimi edinmenin en pratik ve en uygun yollarından biriside karaoke müziklerin üzerine sesinizi kaydetmektir.

Belki eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza özel günlerinde en güzel ve en samimi hediye olacak, belki kendi sesinizden sevdiklerinize güzel bir hatıra olacak, belkide sizi profesyönelliğe bir adım daha öteye geçirecek karaoke kayıtlar studyomuzda titizlikle ve uygun fiyatlarla hazırlanmaktadır.

Şarkınızı ister siz bulun isterseniz bizimle iletişime geçin ve karaoke şarkınızı biz hazırlayalım.Haydi şimdi karaoke zamanı.

musician rehearsing studio 2022 01 21 22 50 27 utc
meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara