Antalya Soğuk Seramik Atölyesi

tarafından Artistik
Antalya Soğuk Seramik Atölyesi

Antalya Soğuk Seramik Atölyesi. Soğuk seramik; pratik yapılarak deneyim kazanılan ancak ana malzemesinin yapımından eserin şekillendirilmesine kadar bire bir içinde bulunulan bir el sanatı türüdür. Çalışmalarınızı gerçekleştirirken; seramik hamurunun yapımından şekillendirilmesine kadar bütün süreçleri deneyimleyebileceksiniz.

Antalya Soğuk Seramik Atölyesi

Gezdiğiniz yerlerden anı olarak aldığınız küçük hediyeleri kendiniz yapabilirsiniz. Artistik Stüdyo, bu seçeneği sizlere soğuk seramik atölyesiyle sunuyor. Samimi yaklaşımlarıyla sanatçılarımız, yapacağınız çalışmaların her aşamasında sizlerle olacaktır. Soğuk seramiğin hazırlanma sürecini, alanında uzman sanatçılarımızla, aklınızda soru işareti kalmadan deneyimleyebilirsiniz. Dekoratif çalışmaları yaparken seramik rölyef yapımı tekniğiyle birlikte birden fazla yöntemi kullanabilirsiniz. Ortaya çıkardığınız üç boyutlu sanat eserlerini hediyelik eşya olarak kullanabildiğiniz gibi kendi evinizde kullanım amaçlı da tutabilirsiniz. Arkadaş grubunuzla, ailenizle veya tek başınıza katılabileceğiniz bu atölyede, minimal veya standart boyutlarda çalışabilirsiniz.

Çocukları da unutmadık

Atölyelerimize çocuklarınızla katılabilir ve çocuklarınızın hem rahatlamasını hem de kişisel gelişimini tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Geniş ve ferah bahçemizde terapi niteliğinde çalışmalar yapabilirsiniz. Hem yaz hem de kış mevsiminde bahçelerimizde çocuklarınızın gönüllerince eğlenirken sanatla uğraşmalarını sağlayabilirsiniz. Bu faydaları sağlarken isterseniz çocuğunuzun yanında olursunuz isterseniz çocuğunuzun bir grup çalışmasıyla sosyalleşmesi için atölye çalışmalarımızı tercih edebilirsiniz.

‘Yeni normal’ kurallarına uygun olarak ve sosyal mesafeye dikkat ederek, soğuk seramik atölyesinde yorulan zihninizi dinlendirebilir ve sosyal hayatınızı canlandırabilirsiniz.

Atölye fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca aile veya arkadaşlarınızla gelirseniz sürpriz bir indirimle karşılaşabilirsiniz.

You may also like

Yorum bırakın

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara