Alanında
uzman öğretmenler

Antalya'nın ustalarından, alanında en iyilerinden olan öğretmenlerimizden bağlama kursu

% 100
Öğrenme Garantisi

Toplamda 9 aylık eğitim programına katılarak iyi derecede bağlama çalmaya başlayabilirsiniz. 

Bağlama Kursu
Sertifikası

MEB onaylı sanat merkezimizden, eğitim sürecini bitirdiğinizde bağlama eğitimi sertifikası alın.

bağlama kursu

Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Bağlama Saz Kursu

Bağlama tekniklerinden Türk müziğinin en özel eserleriyle yapacağımız pratiklere, etkinliklere kadar dolu dolu bir eğitim programı ile büyülü bir dünyada yolculuğa çıkacak, müziğin evrensel dilini ülkemizin kendine has enstrümanlarından biriyle öğreneceksiniz..

Ücretsiz Deneme Dersi

Tanışmak ve seviyenizi ölçmek için sizi ücretsiz bir deneme dersine davet ediyoruz. Nasıl bir yerde eğitimde alacaksınız görmüş olacaksınız.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre gitar eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Size Özel Ders Programı

Çalışıyorsanız veya okuyorsanız size uygun saatler içinde derslerini ayarlamaya çalışıyoruz. Hafta içi veya hafta sonu ders alabilirsiniz.

Türkülere Kendi Yorumunuzu Ekleyin!

Alacağınız bağlama kursu ile sevdiğiniz türküleri kendiniz çalın...

Antalya Bağlama kursu programını hobi olarak bağlama çalmayı öğrenmek isteyen müzik severlerin yanı sıra müzikal becerilerini geliştirmeyi hedefleyen müzisyenler için özel olarak hazırladık.

Videoyu Oynat

Antalya'nın En Çok Tercih Edilen Bağlama Kursu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyoruz. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Antalya bağlama kursu olarak, standartları en iyi şekilde karşılıyoruz.

Artistik Stüdyo olarak, MEB standartlarını göz önünde bulunduruyoruz. Kalitemizi, konforumuzu ve bağlama eğitimlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. 20 yıllık tecrübemizle, İster hobi amaçlı bağlama eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun ayrıcalıklı bir bağlama eğitimi ile hayallerinizi gerçekleştireceksiniz.

Uzun Sap veya Kısa Sap, bağlama saz eğitimi alabilirsiniz, eğer bağlamanız yoksa size kurumumuzda enstrüman desteği veriyoruz.

Bağlama Eğitimi İçin Sizi Sanat Merkezimize Davet Ediyoruz.

Bizi arayın, size özel bir gün ve saat ücretsiz deneme dersi ayarlayalım. Çayımızı yudumlarken bizi tanıyın.

MEB Bağlama Sertifikası

Müzik eğitimi almak isteyenlerin öncelikli tercihleri elbette bilinen kurumlar veya yakınların referansı ile alınan özel eğitimlerdir. Elbette bunda herhangi bir sorun yoktur. Ancak, bakanlık hükümlerine bağlı olarak çalışmayan kurumlar ile özel derslerden sertifika alınabilmesi mümkün değildir. Seminer katılım belgesi ve benzeri belgeler de maalesef resmi birer evrak değildir ve kanunen geçerlilikleri yoktur. MEB bağlama sertifikası almak isteyen öğrencilerin, öncelikle tercih edecekleri kurumlar, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlar olmak durumundadır. Aksi halde tercih edilecek kurum herhangi bir belge veremeyeceği gibi eğitim standartları bakımından da pek ok sorun ortaya çıkabilir. Kaldı ki ülkemizdeki kanunlar uyarınca, bakanlığa bağlı olmadan eğitim vermek yasal da değildir.

Sertifika Nedir?

MEB keman sertifikası olarak tanımlanan belge, özel öğretim kurumları kanunu ve özel öğretim kurumları çerçeve yönetmelik hükümlerinde standartları ve veriliş koşulları belirtilen belgedir. Bu belge, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından onaylanır ve dünya çapında geçerlidir. Elbette bakanlıkça onaylanacak bu belgenin edinilmesi noktasında kurumlar özgür değildir. Bakanlığın belirlediği standartlarda kurulmuş ve faaliyetini sürdüren kurumların, yine bakanlığın denetiminde açacağı kurs programlarında bu belgeleri verebilmeleri mümkündür. MEB bağlama sertifikası alelade bir belge olmayıp, örgün eğitimde alınan eğitime benzer koşulları vardır.

MEB Keman Sertifikası Hangi Kurumlarda Verilir?

MEB bağlama sertifikası verebilecek kurum, kanuna uygun biçimde muhtelif kurs olarak açılmış ve bu kapsamda, denetime tabi biçimde çalışıyor olmak durumundadır. bağlama eğitim programını bakanlığa onaylatan kurumlar, bu programa en az 1/3 oranında öğretmen yeterliliğine sahip kişileri resmi olarak atar ve yardımcı öğretmen, usta öğretici ve uzman öğreticiler ile programı öğretme yetkisini bakanlıktan alır. Alınan yetki elbette bir dönem planı ve yıllık plan oluşturmuş olma koşulu ile mümkündür. Eğitmenler, bu plana sadık kalarak bakanlığın onayladığı eğitim programını öğrencilere öğretir. Derslere asla bakanlığa bildirilenler dışında personel giremez ve belirlenen dönem planı aksatılamaz. Öğretim dönemi sonunda, belirlenen ders programının sınaması bakanlık tarafından yapılır. Bakanlıktan gelen müfettişler nezaretinde sınav yapılarak öğrencilere MEB bağlama sertifikası alma hakkı verilir.

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara