Bateri Kursu

Bire Bir Özel Bateri Dersi

Artistik Stüdyo ile ritime yön verin. Bateri çalmayı çok istiyorum ancak yeteneğim var mı bilmiyorum diyorsanız, yıllardır eğitim almanın hayalini kuruyor, müzikal becerilerinizi keşfetmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

antalya bateri kursu
antalya bateri kursu

Size Özel Ders

Bire bir özel size özel bateri dersi. Ders Süremiz 60 dakikadır.

Esnek Saat

Çalıyor veya Okuyorsanız sizin için uygun olan saatler için ders ayarlamaları

Enstrüman Desteği

Kendi enstrümanınız yoksa bile sanat merkezimizden enstrüman desteği alabilirsiniz.

Antalya Bateri Kursu

Daha önce hiçbir enstrüman çalmamış, müziğin büyüleyici dünyasında ilk adımlarınızı atmak istiyor veya deneyimli bir müzisyen olarak becerilerinizin arasına yenilerini katmayı hedefliyor olabilirsiniz! Bateri kursları ile sizlere Türkiye'nin en iyi müzik okulu Müzik Akademi'de yeni bir hobi edinme, profesyonel bir baterist olma, ama her şeyden önce bateri çalmanın sonuna kadar keyfini çıkarma şansı sunuyoruz!

antalya bateri kursu

Bateri çalmayı çok istiyorum ancak yeteneğim var mı bilmiyorum diyorsanız, yıllardır eğitim almanın hayalini kuruyor, müzikal becerilerinizi keşfetmek istiyorsanız doğrDaha önce hiçbir enstrüman çalmamış, müziğin büyüleyici dünyasında ilk adımlarınızı atmak istiyor veya deneyimli bir müzisyen olarak becerilerinizin arasına yenilerini katmayı hedefliyor olabilirsiniz!

Özel bateri kursu programını bateri çalmayı öğrenmek isteyen ve tekniğini geliştirme amacı olan sizler için özel olarak geliştirdik.

antalya bateri kursu

Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara