Dans Stüdyosu

Hadi biraz ARTiSTiK Yapalım.
Bireysel ve Grup Dans Dersleri

2 19

Bireysel Dans Dersleri

Size özel, hocalarımız ile birlikte birebir dans dersleri alabilirsiniz.

Grup Dans Dersleri

Arkadaşımız eşiniz ile birlikte grup dans derslerine katılabilirsiniz.

Artistik Dans Stüdyosu

Sizde iyi bir DANSÇI
olabilirsiniz

Artistik Stüdyo olarak; sizlere dilediğiniz alanda dans kurslarımızı gerek workshoplarla gerekse bireysel olarak kullanma şansını sunuyoruz. Dans ederek sosyal hayatınızdaki stresten uzaklaşabilir, zihinsel ve fiziksel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.

Artistik Stüdyo çatısında sizlere sunduğumuz bu fırsatı; dans sanatı alanında ustalaşmış ve profesyonel sanatçılarımızla değerlendirebilirsiniz. Sanatçılarımız sizlere; tekniklerini ve deneyimlerini aktarırken siz de pandemi döneminin sekteye uğrattığı sosyal yaşantınızı eski haline getirebilirsiniz. Aynı zamanda düğün gününüz gibi özel günlerinizdeki dans çalışmalarınızı da gerçekleştirmeniz için sizlere yardım ediyoruz.

3 19
DANS KURSLARI

Neden Dans Etmeyi Ögrenmelisiniz?

Dans, doğal bir ifade aracıdır. Öyleyse dans etmeyi öğrenin! Müzik dinlemek ve ayaklarımıza hafifçe vurmak, ellerimizi çırpmak, parmaklarımızla davul çalmak, vücudumuzla sallanmak neredeyse imkansızdır. Mırıldanır, şarkı söyleriz, ıslık çalarız veya başımızı sallarız. Bu doğuştan gelen tepkiyi nihai ifadesine taşıdığımızda, kendimizi dans ederken buluruz.

6 20

Hip Hop Dans Kursu

Hip Hop müziğin altyapısı, genellikle elektronik aletler veya bilgisayarlar yardımı ile yaratılan; davul, bas ve sentezleyici döngülerinden oluşur.

Bu altyapı, hızlı ve konuşma tarzında vokal ile birleştiğinde Hip Hop müzik ortaya çıkar. Hip Hop, çoklukla armoni kaygısı taşımaz, önemli olan ritimdir.

7 20

Modern Dans Kursu

Özgün teknikleri ve kuralları olan diğer dans biçimlerinin aksine bedeni tam anlamıyla özgür bırakan Modern Dans, içindeki modern sözcüğüne olmasına rağmen 1800’lü yılların sonlarında ortaya çıkmıştır.

Dansın modernize edilmesini, müzik ve bedenin senkronize salınımlarla dansa dönüşmesi olarak ifade edebiliriz. Modern dans kuralsızca dans etmek anlamına gelmez.

8 18

Dans etmeyi seviyor ve ögrenmek istiyorsanız
elbet bir gün yolumuz çakısacak

Dans etme yeteneği her birimizde doğar ve dans etme özlemi, açlık, korku ve sevgi kadar duygusal dokumuzun bir parçasıdır. En eskisinden günümüze ve dünyanın her yerinden tüm toplumlar, dansa olan ortak bir ihtiyacı ve takdiri paylaşır.

Her insan potansiyel bir dansçıdır. Bazıları diğerlerinden daha iyi dans edebilir, ancak hepsi bundan zevk alacak kadar iyi dans etmeyi öğrenebilir. Pek çok insan dans etme dürtüsünü hisseder, ancak bunu nasıl ifade edeceğini bilmez. Dans etmeyi öğrenmek kişisel bir meydan okuma, yeni bir ilgi alanı ve başarı duygusu yoluyla özgüven oluşturan yaratıcı bir çıkış olabilir. Dansın temel ritimlerini öğrendiğinizde, yeni ve keyifli bir dünya açılıyor. Öyleyse bugün Antalya dans kursu eğitimleri ile dans etmeyi öğrenin!

Antalya Dans Kurslarında 1 Numara

Artistik Stüdyo
meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara