Ebru Sanatı Atölyesi

tarafından Artistik
Ebru Sanatı Atölyesi

Ebru Sanatı Atölyesi. Ebru sanatı; yüzyıllardır dünyada var olan ve Osmanlı İmparatorluğu döneminde Avrupa’ya yayılmış bir el sanatıdır. Avrupa’da Türk kâğıdı olarak da bilinir.

Ebru Sanatı Atölyesi

Avrupa’da dahi bilinen ebru boyama sanatı, renklerin ahenkle dansı gibidir. Artistik Stüdyo olarak bu ahengi, sanatı, profesyonelce icra eden isimlerle deneyimlemenizi sağlıyoruz. Atölyelerimizde; ebru sanatıyla ilginiz hangi seviyede olursa olsun sanatçı kişiliğinizi ortaya çıkaracağınıza inanıyoruz.

Artistik Stüdyo olarak; ebru boyama sanatını yaparken sizlere konforlu ve samimi bir ortam sunuyoruz. Ebru atölyemize, çalışma grubunuzla veya tek başınıza da katılabilirsiniz. Kullanılacak malzemelerin bizler tarafından temin edileceği atölyemizde hem sanatınızı icra edip hem de kişisel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.

Çocukları da unutmadık

Atölyelerimize çocuklarınızla katılabilir ve çocuklarınızın hem rahatlamasını hem de kişisel gelişimini tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Geniş ve ferah bahçemizde terapi niteliğinde çalışmalar yapabilirsiniz. Hem yaz hem de kış mevsiminde bahçelerimizde çocuklarınızın gönüllerince eğlenirken sanatla uğraşmalarını sağlayabilirsiniz. Bu faydaları sağlarken isterseniz çocuğunuzun yanında olursunuz isterseniz çocuğunuzun bir grup çalışmasıyla sosyalleşmesi için atölye çalışmalarımızı tercih edebilirsiniz.

Bütün bunları sosyal mesafe kurallarına uygun yollarla, samimiyetimizden ödün vermeden yapıyoruz.

Atölye fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca aile veya arkadaşlarınızla gelirseniz sürpriz bir indirimle karşılaşabilirsiniz.

You may also like

Yorum bırakın

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara