Sizde Gitar Çalmayı Kolay Bir Şekilde Öğrenebilirsiniz.

Gitar Kursu
Klasik Gitar Kursu, Elektro Gitar KursuAkustik Gitar Kursu, Bas Gitar Kursu

Gitarınız Odanızın Bir Köşesinde Eskimesin!

Antalya Gitar Kursu

Gitar Kursu. Gitar çalmayı çok istiyorum ancak yeteneğim var mı bilmiyorum diyorsanız, bir gitarınız var ve yıllardır öğrenememekten şikayetçiyseniz doğru yerdesiniz! Artistik Stüdyo Gitar Kursu ile Antalya'nın en doğru sanat merkezinde eğitim almanın farkını yaşayacaksınız.

antalya gitar kursu

İster gitarı ilk defa elinize alıyor olun isterseniz yeteneklerinizi geliştirmeyi ve eksiklerinizi tamamlamayı hedefleyin, gitar kursu ile temel müzik bilgisinden notalara, gitar akordundan beste yapmanın püf noktalarına kadar ihtiyacınız olan tüm teknik ve pratik bilgiyi edineceksiniz.

Elektro Gitar Kursu

İster gitarı ilk defa elinize alıyor olun isterseniz yeteneklerinizi geliştirmeyi ve eksiklerinizi tamamlamayı hedefleyin, elektro gitar kursu ile temel müzik bilgisinden notalara, gitar akordundan beste yapmanın püf noktalarına kadar ihtiyacınız olan tüm teknik ve pratik bilgiyi edineceksiniz.

antalya gitar kursu
antalya gitar kursu

Klasik Gitar Kursu

İster gitarı ilk defa elinize alıyor olun isterseniz yeteneklerinizi geliştirmeyi ve eksiklerinizi tamamlamayı hedefleyin, klasik gitar kursu ile temel müzik bilgisinden notalara, gitar akordundan beste yapmanın püf noktalarına kadar ihtiyacınız olan tüm teknik ve pratik bilgiyi edineceksiniz.

Akustik Gitar Kursu

İster gitarı ilk defa elinize alıyor olun isterseniz yeteneklerinizi geliştirmeyi ve eksiklerinizi tamamlamayı hedefleyin, Akustik gitar kursu ile temel müzik bilgisinden notalara, gitar akordundan beste yapmanın püf noktalarına kadar ihtiyacınız olan tüm teknik ve pratik bilgiyi edineceksiniz.

antalya gitar kursu
antalya gitar kursu

Bas Gitar Kursu

İster gitarı ilk defa elinize alıyor olun isterseniz yeteneklerinizi geliştirmeyi ve eksiklerinizi tamamlamayı hedefleyin, Bas gitar kursu ile temel müzik bilgisinden notalara, gitar akordundan beste yapmanın püf noktalarına kadar ihtiyacınız olan tüm teknik ve pratik bilgiyi edineceksiniz.

İş hayatının stresli gündeminden uzaklaşmak, gündelik hayatın sıkıcılığını renklendirmek, hayatınızda anlamlı bir değişiklik yaratmak istiyorsanız. Müzik kursları arasında, gitar kursu tam da size göre! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak isteklerinize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun gitar kursu programını belirleyelim, ilgi alanlarınıza ve merakınıza göre düzenlenmiş bir gitar eğitimi alın!

Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz deneme dersi ile hocamızla tanışıyorsunuz ve nasıl bir yerde gitar kursu alacaksınız görüyorsunuz.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun gitar kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre gitar eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Size Özel Ders Saati

Çalışıyorsanız veya okuyorsanız size uygun saatler içinde derslerini ayarlamaya çalışıyoruz. Hafta içi veya hafta sonu ders alabilirsiniz.

meb 2019 logo DA0DCBBD3F seeklogo.com

Artistik Stüdyo, gitar eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir müzik kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir gitar kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, müzik ekipmanları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun gitar dersleri veriyoruz.

Beklentilerinizi, ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak hazırladığımız gitar eğitimi sürecini verdiğimiz bilgilerin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için yıl sonu gösterileri, sahne çalışmaları ve uygulamalı gitar dersleri ile pekiştirmekteyiz.

Gitar kursu kapsamında eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisi gerçekleştirmektedir.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın
meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara