Hakkımızda

Lara Antalya‘da bulunan Atölyemize bir kahvemizi içmek üzere sizleri bekliyoruz.

Antalya Elektro Gitar Kursu

Stüdyo, atölye çalışmaları ve enstrüman satışı seçeneklerimizle sizlerin de sanatı birinci elden deneyimlemesini istiyoruz.

Hakkımızda

Biz kimiz?

Sanat, insanın kendi ruhunu beslemesinin en önemli yöntemidir. Artistik Stüdyo olarak; ruhunuzun ihtiyaç duyduğu besini sağlamak için 20 yıllık tecrübemizi kullanıyoruz. İşitsel sanatlardan görsel sanatlara, sahne sanatlarından atölyelere ve hatta master class’lara kadar engin deneyimimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

antalya sanat merkezi
music studio control room slider 1

Stüdyolarımız

Sanatla iç içe yaşayan veya sanatı hayatının büyük bir parçası olarak görmek isteyen, sanatçı ruha sahip herkes davetlimiz. Yaşınız ne olursa olsun, sizlere sunduğumuz sanat dallarından birini deneyimlemek isterseniz, Artistik Stüdyo olarak yanınızdayız.

Stüdyolarımızı profesyonel sanatçılarımızla birlikte muhteşem bir deneyime dönüştürebilirsiniz. İsterseniz de tek başınıza veya arkadaşlarınızla beraber kayıt yapabilirsiniz.

Dans stüdyomuzda ise düğün dansınızın harika bir koreografiye sahip olmasını sağlıyoruz. Dansınızın konuklarınız için estetik açıdan zenginleşmesini amaçlarken, sizin için de unutulmaz bir anı olmasını sağlıyoruz.

Stüdyolarımız

Enstrümanlarımız

İçinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmak için bir enstrümana ihtiyacınız var. Artistik Stüdyo, enstrüman tedarikinde yanınızda.

Katıldığınız atölyelerde veya stüdyo çalışmalarında, eğer enstrüman sahibi değilseniz yapacağınız çalışma süresince enstrümanlara erişiminizi sağlıyoruz. Kendinizi geliştirmek için ya da içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmak için gerekli duyacağınız enstrümanları dilerseniz satın alabilirsiniz.

Geniş stokumuz sayesinde istediğiniz enstrümana sahip olabilirsiniz. Bu işlemleri hem yüz yüze gerçekleştirebiliriz hem de internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Stüdyomuz Ezgican Müzik kalite ve güvencesiyle hizmet vermektedir.

Atölyelerimiz

Boş zamanını sanatla değerlendirmek isteyen ve bunu yaparken kendine zaman ayırıp, kişisel gelişimini hızlandırmak isteyenler için sanat atölyelerimizin kapısı her zaman açık.

 

Sanatın birçok dalını içeren atölyelerimize, ister kendi arkadaş grubunuzla veya ailenizle isterseniz de tek başınıza farklı bir grubun parçası olarak katılabilirsiniz. İki seçenekte de alanında uzmanlaşmış sanatçılarımızın deneyimlerini ve tekniklerini tecrübe edebilirsiniz.

 

Atölyelerimize kurumsal kimliğinizle de katılabilirsiniz. İş hayatının stresini azaltabilir ve ofis içi sosyalleşmeyi , iş arkadaşlarınızla beraber atölyelerimizde kendinizi sanatla güçlendirerek sağlayabilirsiniz.

Hadi Biraz Artistlik Yapalım!

Bize Ulaşın, Detaylı Bilgi Verelim

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara