Ücretsiz Deneme Dersi

Tanışmak ve seviyenizi ölçmek için sizi ücretsiz bir deneme dersine davet ediyoruz. Nasıl bir yerde eğitimde alacaksınız görmüş olacaksınız.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre gitar eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Size Özel Ders Programı

Çalışıyorsanız veya okuyorsanız size uygun saatler içinde derslerini ayarlamaya çalışıyoruz. Hafta içi veya hafta sonu ders alabilirsiniz.

keman kursu
Artistik Stüdyo

Keman Kursu
Antalya'nın En İyisi

Keman; viyola ve viyolonselin de bulunduğu violin ailesinin en yüksek tondan çalan, en küçük üyesidir. Dört teli vardır. Akord sesleri pesten tize sol, re, la ve mi'dir.
Kemanı çalmayı öğrenmek emek ister. Uzun bir süre yay tutuşu ve yay çekmeyi öğrendikten sonra bilinen şarkılar çalınmaya başlanır. Keman çalmaya küçük yaşta başlamak daha iyidir.

Haftada 1 ayda 4 saat özel(birebir) ders verilmektedir...

Derslerin gün ve saatleri her öğrenci için ayrı ayrı düzenlenmekte olup, öğrencinin müsait olduğu gün ve saatlere göre hafta sonu ya da hafta içi olmaktadır...

Öğrencilerimiz okulumuzun çalışma sınıflarında istedikleri zaman istedikleri kadar prova ve çalışma yapabilmektedirler...

keman kursu

Ayrıcalıklarla Dolu Bir Keman Kursu İçin Artistik Stüdyo ile Tanışın!

Eğer yalnızca keman çalmayı öğrenmekten daha fazlasını elde etmek istiyor, hem hızlı ve verimli bir biçimde enstrümanınıza hakimiyetinizi arttırırken hem de sosyal ve keyifli bir atmosferin ayrıcalıklarından yararlanmayı arzuluyorsanız doğru adrestesiniz.

Artistik Stüdyoda keman kursu öğrencilerimizin bire bir özel ders alarak keman kursu sınıflarımızda uluslararası standartlarda bir keman eğitimi almalarını sağlıyoruz.

5 yas keman egitimi nasil olur

Meb Onaylı Çocuk Keman Kursu

ilk seviye MEB onaylı çocuk keman kursu ile çocuğunuz kemanın tanımını ve keman tutuşu, temel müzik terimleri, parmak pozisyonları öğrenirler.

İlk seviye çocuk keman dersleri sonunda çocuklarınız güzel ve eğlenceli bir ortamda enstrümanlarını daha yakından tanıyacaklar.

MEB Keman Sertifikası

Müzik eğitimi almak isteyenlerin öncelikli tercihleri elbette bilinen kurumlar veya yakınların referansı ile alınan özel eğitimlerdir. Elbette bunda herhangi bir sorun yoktur. Ancak, bakanlık hükümlerine bağlı olarak çalışmayan kurumlar ile özel derslerden sertifika alınabilmesi mümkün değildir. Seminer katılım belgesi ve benzeri belgeler de maalesef resmi birer evrak değildir ve kanunen geçerlilikleri yoktur. MEB keman sertifikası almak isteyen öğrencilerin, öncelikle tercih edecekleri kurumlar, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlar olmak durumundadır. Aksi halde tercih edilecek kurum herhangi bir belge veremeyeceği gibi eğitim standartları bakımından da pek ok sorun ortaya çıkabilir. Kaldı ki ülkemizdeki kanunlar uyarınca, bakanlığa bağlı olmadan eğitim vermek yasal da değildir.

Sertifika Nedir?

MEB keman sertifikası olarak tanımlanan belge, özel öğretim kurumları kanunu ve özel öğretim kurumları çerçeve yönetmelik hükümlerinde standartları ve veriliş koşulları belirtilen belgedir. Bu belge, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından onaylanır ve dünya çapında geçerlidir. Elbette bakanlıkça onaylanacak bu belgenin edinilmesi noktasında kurumlar özgür değildir. Bakanlığın belirlediği standartlarda kurulmuş ve faaliyetini sürdüren kurumların, yine bakanlığın denetiminde açacağı kurs programlarında bu belgeleri verebilmeleri mümkündür. MEB keman sertifikası alelade bir belge olmayıp, örgün eğitimde alınan eğitime benzer koşulları vardır.

MEB Keman Sertifikası Hangi Kurumlarda Verilir?

MEB keman sertifikası verebilecek kurum, kanuna uygun biçimde muhtelif kurs olarak açılmış ve bu kapsamda, denetime tabi biçimde çalışıyor olmak durumundadır. Keman eğitim programını bakanlığa onaylatan kurumlar, bu programa en az 1/3 oranında öğretmen yeterliliğine sahip kişileri resmi olarak atar ve yardımcı öğretmen, usta öğretici ve uzman öğreticiler ile programı öğretme yetkinsini bakanlıktan alır.Alınan yetki elbette bir dönem planı ve yıllık plan oluşturmuş olma koşulu ile mümkündür. Eğitmenler, bu plana sadık kalarak bakanlığın onayladığı eğitim programını öğrencilere öğretir. Derslere asla bakanlığa bildirilenler dışında personel giremez ve belirlenen dönem planı aksatılamaz. Öğretim dönemi sonunda, belirlenen ders programının sınaması bakanlık tarafından yapılır. Bakanlıktan gelen müfettişler nezaretinde sınav yapılarak öğrencilere MEB keman sertifikası alma hakkı verilir.

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara