Nefesli Enstrüman Kursları
Nefesli Enstrüman Kursları

Artistik Stüdyo sanat merkezi olarak profesyonel hocalarımız ile sizlere Ney kursu, Yan Flüt kursu, Saksafon kursu, Klarnet kursu vermekteyiz. Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

yan flüt kursu

Saksafon Kursu - Klarnet Kursu

Sizde saksafon veya klarnet sevenlerden misiniz? Öyleyse daha fazla zaman geçirmeden hemen ilk adımı atın ve klarnet çalmaya başlamak için ilk adımı atın. Antalya'nın en iyilerinden Klarnet eğitimi ve Saksafon eğitimi alın.

Saksafon Kursu

Saksafon dersi; konusunda uzman hocalarımızla, bire bir yapılmaktadır. Kişiye özel dersin avantajı olarak; ilgili enstrümana ait teknik bilgilerle birlikte, müzik teorisi eğitimi (solfej, armoni vb.) ve müzikalite hedefli danışmanlık da sağlamaktayız. Ders günü ve saatlerini siz ve hocamızın uygun gün ve saatleri şeklinde ayarlamaktayız.

Sizde Antalya Saksafon eğitimi almak istiyorsanız bize ulaşın sizi ücretsiz bir deneme dersine davet edelim, nasıl bir yerde eğitim alacaksınız görmüş olur aynı zamanda hocamızla tanışmış olursunuz. Saksafon eğitimi için daha fazla beklemeyin.

Klarnet Kursu

Klarnet dersi; konusunda uzman hocalarımızla, bire bir yapılmaktadır. Kişiye özel dersin avantajı olarak; ilgili enstrümana ait teknik bilgilerle birlikte, müzik teorisi eğitimi (solfej, armoni vb.) ve müzikalite hedefli danışmanlık da sağlamaktayız. Ders günü ve saatlerini siz ve hocamızın uygun gün ve saatleri şeklinde ayarlamaktayız.

Sizde Antalya klarnet eğitimi almak istiyorsanız bize ulaşın sizi ücretsiz bir deneme dersine davet edelim, nasıl bir yerde eğitim alacaksınız görmüş olur aynı zamanda hocamızla tanışmış olursunuz. Klarnet eğitimi için daha fazla beklemeyin.

Ney Kursu

Ney dersi; konusunda uzman hocalarımızla, bire bir yapılmaktadır. Kişiye özel dersin avantajı olarak; ilgili enstrümana ait teknik bilgilerle birlikte, müzik teorisi eğitimi (solfej, armoni vb.) ve müzikalite hedefli danışmanlık da sağlamaktayız. Ders günü ve saatlerini siz ve hocamızın uygun gün ve saatleri şeklinde ayarlamaktayız.

Sizde Antalya Ney eğitimi almak istiyorsanız bize ulaşın sizi ücretsiz bir deneme dersine davet edelim, nasıl bir yerde eğitim alacaksınız görmüş olur aynı zamanda hocamızla tanışmış olursunuz. Ney eğitimi için daha fazla beklemeyin.

Yan Flüt Kursu

Yan Flüt dersi; konusunda uzman hocalarımızla, bire bir yapılmaktadır. Kişiye özel dersin avantajı olarak; ilgili enstrümana ait teknik bilgilerle birlikte, müzik teorisi eğitimi (solfej, armoni vb.) ve müzikalite hedefli danışmanlık da sağlamaktayız. Ders günü ve saatlerini siz ve hocamızın uygun gün ve saatleri şeklinde ayarlamaktayız.

Sizde Antalya Yan Flüt eğitimi almak istiyorsanız bize ulaşın sizi ücretsiz bir deneme dersine davet edelim, nasıl bir yerde eğitim alacaksınız görmüş olur aynı zamanda hocamızla tanışmış olursunuz. Yan flüt eğitimi için daha fazla beklemeyin.

01
Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz deneme dersi ile hocamızla tanışıyorsunuz ve nasıl bir yerde gitar kursu alacaksınız görüyorsunuz.

02
Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun gitar kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

03
Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre gitar eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

04
Size Özel Ders Saati

Çalışıyorsanız veya okuyorsanız size uygun saatler içinde derslerini ayarlamaya çalışıyoruz. Hafta içi veya hafta sonu ders alabilirsiniz.

antalya nefesli enstrüman kursları
meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara