Piyano Kursu

Piyano Kursu MEB Onaylı. Artık tutkularınızı daha fazla ertelemeyin, Piyano Kursu ile kendinizi müzikle ifade etmeyi öğrenmek için hemen eğitim danışmanlarımızla görüşün!. Artistik Stüdyo'dan alacağınız keman kursu ile hızlı bir şekilde ilerleme kaydedin.

Piyano Kursu MEB Onaylı

İçinizdeki müzisyenin sesine kulak verin, Antalya'nın en iyi sanat merkezi Artistik Stüdyo ile alacağınız Piyano Kursu MEB Onaylı eğitimimiz ile büyülü bir dünyaya adım atın!

3123saasaas
Piyano Kursu MEB Onaylı

Antalya'nın En Çok Tercih Edilen Piyano Kursu

Boş zamanlarınızı daha verimli bir biçimde değerlendirerek kendinize ve kişisel gelişiminize vakit ayırmak istiyor, hayatınıza yeni anlamlar katmayı arzuluyorsanız doğru adrestesiniz! Siz de aramıza katılın, uzman piyano eğitmenlerimiz, kişiye özel olarak hazırlanan piyano dersleri ile öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza uygun, ayrıcalıklı bir piyano eğitimi alın!

Ücretsiz Deneme Dersi

Ücretsiz deneme dersi ile hocamızla tanışıyorsunuz ve nasıl bir yerde Piyano dersi alacaksınız görüyorsunuz.

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun piyano kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

gfh55547

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre piyano eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Size Özel Ders Saati

Çalışıyorsanız veya okuyorsanız size uygun saatler içinde derslerini ayarlamaya çalışıyoruz. Hafta içi veya hafta sonu ders alabilirsiniz.

20 Yıllık Tecrübe İle Antalya Piyano Kursu Veriyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana 20 yıllık tecrübemizle öğrencilerimize piyano eğitimleri verdik. Bir çok öğrencimizi mutlu bir şekilde mezun ettik.

antalya piyano kursu fiyatları

Müziğin sırlarını öğreneceğiniz bir piyano eğitimi ile boş zamanlarınıza değer katmaya ve içinizdeki müzisyenin yeteneklerini keşfetmeye hazır mısınız? O halde detaylı piyano eğitimi programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman müzik ve piyano eğitmenlerinden piyano kursu alma şansını kaçırmayın!

Piyano kursu eğitimi 5 yaşından itibaren her yaşa yönelik olarak uygulanır. Bu yaş çocuklarının dikkatini toplayacak ve motivasyonunu sağlayacak özel metodlar uygulanır.

Artistik Stüdyo ile güvenli ve kurumsal kimlik altında alacağınız eğitim, pedagojik formasyon eğitimi almış deneyimli branş öğretmenleri; çocukların geleceğinde temel sanat eğitimini oluşturacaktır. Piyano kursu programına alınacak öğrencilerde ezgisel bellek ve ritm kulağı aranır.

MEB Piyano Sertifikası

Müzik eğitimi almak isteyenlerin öncelikli tercihleri elbette bilinen kurumlar veya yakınların referansı ile alınan özel eğitimlerdir. Elbette bunda herhangi bir sorun yoktur. Ancak, bakanlık hükümlerine bağlı olarak çalışmayan kurumlar ile özel derslerden sertifika alınabilmesi mümkün değildir. Seminer katılım belgesi ve benzeri belgeler de maalesef resmi birer evrak değildir ve kanunen geçerlilikleri yoktur. MEB piyano sertifikası almak isteyen öğrencilerin, öncelikle tercih edecekleri kurumlar, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlar olmak durumundadır. Aksi halde tercih edilecek kurum herhangi bir belge veremeyeceği gibi eğitim standartları bakımından da pek ok sorun ortaya çıkabilir. Kaldı ki ülkemizdeki kanunlar uyarınca, bakanlığa bağlı olmadan eğitim vermek yasal da değildir.

Sertifika Nedir?

MEB piyano sertifikası olarak tanımlanan belge, özel öğretim kurumları kanunu ve özel öğretim kurumları çerçeve yönetmelik hükümlerinde standartları ve veriliş koşulları belirtilen belgedir. Bu belge, ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından onaylanır ve dünya çapında geçerlidir. Elbette bakanlıkça onaylanacak bu belgenin edinilmesi noktasında kurumlar özgür değildir. Bakanlığın belirlediği standartlarda kurulmuş ve faaliyetini sürdüren kurumların, yine bakanlığın denetiminde açacağı kurs programlarında bu belgeleri verebilmeleri mümkündür. MEB keman sertifikası alelade bir belge olmayıp, örgün eğitimde alınan eğitime benzer koşulları vardır.

MEB Piyano Sertifikası Hangi Kurumlarda Verilir?

MEB piyano sertifikası verebilecek kurum, kanuna uygun biçimde muhtelif kurs olarak açılmış ve bu kapsamda, denetime tabi biçimde çalışıyor olmak durumundadır. Keman eğitim programını bakanlığa onaylatan kurumlar, bu programa en az 1/3 oranında öğretmen yeterliliğine sahip kişileri resmi olarak atar ve yardımcı öğretmen, usta öğretici ve uzman öğreticiler ile programı öğretme yetkisini bakanlıktan alır. Alınan yetki elbette bir dönem planı ve yıllık plan oluşturmuş olma koşulu ile mümkündür. Eğitmenler, bu plana sadık kalarak bakanlığın onayladığı eğitim programını öğrencilere öğretir. Derslere asla bakanlığa bildirilenler dışında personel giremez ve belirlenen dönem planı aksatılamaz. Öğretim dönemi sonunda, belirlenen ders programının sınaması bakanlık tarafından yapılır. Bakanlıktan gelen müfettişler nezaretinde sınav yapılarak öğrencilere MEB piyano sertifikası alma hakkı verilir.

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara