pencil 1pencil 2

Kara Kalem
Kursu

Tüm sanat dallarının başında karakalem eğitimi ve desen bilgisi yer alır. Büyük usta Michelangelo bu durumu şöyle özetler: "desen, resmin, heykelin, mimarlığın en yüksek noktasıdır; desen her sanat dalının kaynağı ve başlangıcıdır".

paintpaint 1 1

Yağlı Boya
Kursu

Genellikle Canvas tuval bezi üzerine yapılır ancak ahşap veya duvar gibi düz yüzeyler üzerinde de uygulanabilir.
Yağlıboya kıvamlı bir boya olup kalın tabakalar halinde kullanılır.İstenilen tonlar ilgili boyalar karıştırılarak elde edilir ve neticesinde  bir tabaka oluşturur , tuvalin üstünde daha bir dolgun görünür.Ayrıca daha tok görüldüğü gibi daha kapatıcıdır.

brush 3brush 2

Sulu Boya
Kursu

Size bir sır verelim, sulu boya resim kursu ile yeteneğinizin asgari seviyede olsa bile resim yapabilirsiniz…  Resim yapmanın elbette kuralları vardır. Belli kaidelere uyarak çizim yetilerinizi güçlendirebilir ve daha iyi çizim yapabilme kabiliyeti kazanabilirsiniz. 

paint brush 2021 08 26 18 12 02 utc
Artistik Stüdyo

Resim Atölyesi

Resim, sanatın en önemli ve çarpıcı dallarından birisidir. Mağara duvarlarına yapılan resimlerden günümüz post-modern resimlere kadar uzanan bir hikayesi vardır. Bu kadar uzun arka planı olan bir sanat dalı sizlere mükemmel tatmin duygusunu yaşatabilir. Atölyemiz kapsamında pastel boya çalışmaları, akrilik boya çalışmaları ve yağlı boya çalışmaları gibi seçenekleriniz vardır.

Artistik Stüdyo olarak; sizlerin, atölyemizde dilediğiniz akıma yönelik çalışmalarda bulunmanızı sağlıyoruz. Resim atölyesi bünyesindeki çalışmalara katıldığınızda sizleri gerek pastel boya çalışmaları gerek akrilik boya çalışmaları gerekse yağlı boya çalışmalarında usta sanatçılarımızın bire bir ilgisi ve samimiyetiyle karşılıyoruz. Resim yapma ihtiyacını teorik olarak sizlerle paylaştıktan sonra, pratikte bu sanatın inceliklerini deneyimlemenize yardımcı oluyoruz.

Malzemeleri bizim karşıladığımız resim atölyesi çalışmalarımıza; arkadaş gruplarınız veya ailenizle birlikte katılıp ortak bir anı biriktirebilirsiniz. Samimiyetten ödün vermeden sizlere yardımcı olacak olan, gerek resim dalında uzmanlaşmış akademisyenlerimizden gerekse bu sanata yıllarını vermiş ressamlarımızdan alacağınız yardım sayesinde Artistik Stüdyo bünyesinde sosyalleşebilirsiniz.

painting a masterpiece 2021 08 28 14 49 48 utc
Artistik Resim Stüdyosu

Antalya Resim Kursu Kampanyalı Fiyatlarımız İçin Bize Ulaşın

Üniversite Görsel Sanatlara Hazırlık

Yetenek sınavlarıyla öğrenci alan üniversite, Güzel Sanatlar Fakültelerine Öğrenci hazırlamakta ve Hobi için (• Karakalem • Renk Bilgisi • Perspektif • Yağlı Boya • Sulu Boya • Akrilik • Pastel Boya ) resim eğitimi vermektedir.

Kurslarımızda

Çocukları da unutmadık

Atölyelerimize çocuklarınızla katılabilir ve çocuklarınızın hem rahatlamasını hem de kişisel gelişimini tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Geniş ve ferah bahçemizde terapi niteliğinde çalışmalar yapabilirsiniz. Hem yaz hem de kış mevsiminde bahçelerimizde çocuklarınızın gönüllerince eğlenirken sanatla uğraşmalarını sağlayabilirsiniz. Bu faydaları sağlarken isterseniz çocuğunuzun yanında olursunuz isterseniz çocuğunuzun bir grup çalışmasıyla sosyalleşmesi için atölye çalışmalarımızı tercih edebilirsiniz.

GettyImages 922708594.jpg.optimal

Güzel Sanatlara Hazırlık Eğitim Programı

Öğrencilerimizin Güzel Sanatlar Fakültelerini kazanabilmeleri için gerekli olan teknik ve pratik bilgileri vermek, Güzel Sanatlar alanında farklı disiplinleri tanıyarak kendisi için en uygun bölümü keşfedip, çalışmalarını belirlediği bu bölüme yönelik sürdürmesini sağlamaktır.

artist painting 2021 08 29 16 43 21 utc

Kara Kalem Çizim Dersi

Atölyemizde resim sanatına ilgi duyan herkese temel kara kalem çizim teknikleri dersi verilmektedir.

painting a masterpiece 2021 08 28 14 49 48 utc

Çocuk Resim Eğitim Programı

7 yaş ve üzeri çocuklar için esnek bir eğitim programı oluşturmaktayız, sizin için uygun olan saatleri değerlendirerek en uygun zaman çizelgesini hazırlıyoruz.

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara