Sanat Merkezi Kursları

Sizler için kurs atölyelerimiz

ARTİSTİK STÜDYO

Atölyelerimiz

Sanat, insanın kendi ruhunu beslemesinin en önemli yöntemidir. Artistik Stüdyo olarak; ruhunuzun ihtiyaç duyduğu besini sağlamak için 20 yıllık tecrübemizi kullanıyoruz. İşitsel sanatlardan görsel sanatlara, sahne sanatlarından atölyelere ve hatta master class’lara kadar engin deneyimimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Stüdyo, atölye çalışmaları ve enstrüman satışı seçeneklerimizle sizlerin de sanatı birinci elden deneyimlemesini istiyoruz.

Sanat Merkezi Kursları

Müzik Atölyesi

Müzik, evrenin sesleriyle ifade biçimidir. Bize göre batı ile geleneksel sanatlar aynı değerdedir. Kapıdan giren herkes yeteneklerine göre belli bir sanat kalitesinin eğitimini alır. Yetiştirdiğimiz insanlar, sanatın, huzurun, mutluluğun ve barışın yansımasını yapar…

Resim Atölyesi

Artistik Stüdyo olarak; sizlerin, atölyemizde dilediğiniz akıma yönelik çalışmalarda bulunmanızı sağlıyoruz. Resim atölyesi bünyesindeki çalışmalara katıldığınızda sizleri gerek pastel boya çalışmaları gerek akrilik boya çalışmaları gerekse yağlı boya çalışmalarında usta sanatçılarımızın bire bir ilgisi ve samimiyetiyle karşılıyoruz.

antalya resim kursu
mel in studio web 03

Heykel & Seramik Atölyesi

Gezdiğiniz yerlerden anı olarak aldığınız küçük hediyeleri kendiniz yapabilirsiniz. Artistik Stüdyo, bu seçeneği sizlere soğuk seramik atölyesiyle sunuyor

Artistik Stüdyo olarak; genç ve yetişkin yaş gruplarından oluşan heykel atölyelerimizde kilden heykel yapımı hizmetini sizlere sunuyoruz.

Tiyatro Atölyesi

Artistik Stüdyo olarak; ister yetişkin olun isterseniz genç veya çocuk olun, kişisel gelişiminizi sağlayacak, tiyatro, drama, kamera önü oyunculuk eğitimlerini deneyimli ve tecrübeli eğitimcilerimizden alabilirsiniz.

male and female mime artists sitting on the floor 2021 09 01 07 42 45 utc
Detaylı Bilgi Almak İçin

BİZE ULAŞIN

sizi bilgilendirelim açıklama gelecek

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara