er333

Oyunculuk

Sahne

Dramaturji

Atölye

Kazanım Hedefi

Artistik Stüdyo'nun amacı; herhangi bir performans için, sahne üzerinde veya kamera karşısında oyuncunun kendi malzemesini en verimli şekilde kullanmasını sağlamaktır. Alacağı riskler ve karar verme mekanizmasını geliştirerek enstrümanı olan beden, ruh ve beynini eğitmek, üretici ve yaratıcı sürece hazır hale getirmektir. Biz de kurduğumuz bu atölye ortamı ve devam eden derslerimiz sayesinde oyuncu ve oyuncu adaylarına sürekli devam edebilecekleri ve destek alabilecekleri bir çalışma alanı sunuyoruz

ARTİSTİK STÜDYO
OYUNCULUK ATÖLYESİ

Oyunculuk, hayallerinizi süsleyen bir meslek dalı ama bugüne kadar bir türlü fırsat bulamadınız.

 

Başka bir iş yapıyorsunuz ama yıllardır yapmak isteyip yapamadığınız oyunculuğu da yapmak istiyorsunuz.

 

Belki bir takım oyunculuk okullarında kendinizi geliştirmeye çalıştınız ama provadaki hesap sahne gerçeğine uymadı.

 

Bu program ile sahnede ne yapmak ne yapmamak gerektiğini role hazırlanmayı en verimli nasıl konsantre olup olmayacağınızı öğreneceksiniz.

Oyunculuk Kursu

Oyunculuk Kursu ile Kariyerinizi Yeni Baştan Planlayın!

Eğer kariyerinizde büyük bir değişiklik yapmak için geç olduğunu düşünüyorsanız yanıldığınızı hemen söyleyelim. Biraz olsun oyunculuk yeteneğiniz varsa oyunculuk kursu ile kariyerinizi yeni baştan planlayabilir, tiyatronun büyülü dünyasına adım atabilirsiniz. Oyuncu olmak için çocukluktan itibaren eğitim almanız şart değildir!

 

Oyunculuk kursu programları, temel oyunculuk becerilerinin yanı sıra ileri oyunculuk ve müzikal oyunculuk kursları gibi farklı dallara ayrılır.

 

Temel oyunculuk kursu ile temel kazanımları elde ettikten sonra ilgi duyduğunuz alana göre profesyonelleşmeyi düşünebilir, yeni bir kariyere sahip olabilirsiniz.

pantomime on the orange background 2021 09 02 05 27 45 utc

Yetişkinler için Atölye
programlarımız

hem gündelik hayatın hem de iş dünyasının stresinden uzaklaşmanız, sanat merkezli yeni arkadaşlıklar kurmanız ve kendinizi oyunculuk becerilerinizle ifade edebilmeniz açısından son derece faydalıdır. Hayatı ve kendinizi yeni baştan tanıyabileceğiniz tiyatro kursları ile sanatsal bir bakış açısı kazanabilir, özgürlüğün ve hayal gücünün tadını çıkarabilirsiniz.

İster kariyerinizde değişiklik yaparak oyunculukta şansınızı denemek isterseniz de yalnızca tiyatronun büyülü dünyasıyla tanışmak istiyor olun! Yetişkinler için tiyatro kursu programlarımızı incelediğinizde size uygun bir seçenekle karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com

ÖZEL EZGİCAN SANAT MERKEZİ KURSU

Copyright @2021 – Ezgican Sanat Merkezi / Ezgican Müzik

Sohbeti Başlat
Bir Mesaj Yazmak İçin TIKLAYIN
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara